Přístroje a systémy pro úspory energie

Platíte hodně za energie ? …

… s námi ušetříte !

Napište nám ...

Titulek stránky
Textové pole: Nabídka 
Textové pole: Kontakty

TestProg s.r.o.

Bulharská 61

541 01 Trutnov

 

tel. 604 286 502

 

info@testprog.cz

Textové pole: Návštěvy webu
Textové pole: Dokumenty
Obchodní rejstřík
Výpis ARES
Textové pole:  Aktualizace: 03/2011                         TestProg s.r.o., Bulharská 61, 541 01 Trutnov, IČO: 46504567, DIČ: CZ46504567
Textové pole: Současnost
V polovině 90-tých let se činnost firmy postupně specializovala na dodávky přístrojů a realizace systémů pro úspory energie.

V tomto oboru disponujeme dostatečnými odbornými znalostmi a jsme schopni zabezpečit zakázky od návrhu až po realizaci a následný servis. Toto komplexní zaměření firmy bylo využito v samofinancujících se projektech úspor EPC. Již v roce 1996 jsme se významným dílem účastnili jednoho z prvních projektů EPC v ČR — na trutnovských základních školách. V současné době nabízíme komplexní služby pro dodávky v oblasti úspor energií včetně vyhodnocení spotřeby a následného rozúčtování nákladů na konečné spotřebitele.
Textové pole: Historie
Firma TestProg byla založena v roce 1991 třemi vývojovými pracovníky ZPA Trutnov. Základním oborem činnosti od počátku firmy byly projekty v oblasti řízení procesů a zpracování dat. V počátcích činnosti naší firmy jsme se podíleli na vývoji palubního elektronického řídícího systému pro letouny L39 Albatros a AE270.

Po ukončení projektů v oboru letecké přístrojové techniky jsme zaměřili činnost na měření, řízení a regulaci technologických procesů. V roce 1992 se naše firma stala autorizovaným distributorem firmy Honeywell.

Toto spojení umožnilo realizovat v našich projektech dodávky kvalitních regulačních systémů a využívat zpočátku technickou i obchodní podporu firmy Honeywell. Od roku 1993 se specializujeme na obor měření a regulace.